Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Разделы сайта

Главная

Планы мероприятий

05.03.2020

ПЛАН ПРАВЯДЗЕННЯ ВЫХАВАЎЧЫХ

МЕРАПРЫЕМСТВАЎ У СУБОТУ, 07.09.2019г.

ДУА “Вучэбна-педагагічны  комплекс Грабёнскі дзіцячы

сад-сярэдняя  школа” Чэрвеньскага раёна

 

Мерапрыемства

Час правядзення

Удзельнікі

Адказныя

1

Бібліятэчны ўрок “Па старонках любімых кніг”

11.00 – 11.45

5 – 7 кл.

Прахарэнка С.М.

2

Экалагічная віктарына “Свет вакол цябе”

10.00 – 11.00

8 – 9 кл.

Сенягіна Н.М.

3

Творчая майстэрня “Восеньскі букет”

9.00 – 10.00

1 – 4 кл.

Дзяркач С.П.

4

Агульная фізічная падрыхтоўка

10.00 – 10.45

4 – 6 кл.

Гурын Я.К

5

Турыстычны

9.00 – 9.45

7 – 9 кл.

Гурын Я.К.

6

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябры здаровага ладу жыцця”

15.00 – 15.45

2 – 5 кл.

Гурновіч А.У.

ДУА “Вучэбна-педагагічны  комплекс Раваніцкі дзіцячы

сад-сярэдняя школа”

ЧАС

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

 

КЛАС

АДКАЗНЫ

9.00-14.05

Вучэбныя заняткі па прафесійнай падрыхтоўцы

11

Судак Р.І.,

Пікулік М.М.

9.00-

12.25

Вучэбныя заняткі па прафесійнай падрыхтоўцы

10

Чарнушэнка А.В.

9.00-9.45

Факультатыўныя заняткі

“Мая прафесійная будучыня”

9

Фашчэнка Н.А.

12.05-12.50

Факультатыўныя заняткі “Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні”

9

Лагоціна Н.В.

11.00-11.45

Аб’яднанне па інтарэсах

“Настольны тэніс”

5 – 9

Дзігалёва Т.П.

11.00-12.40

Аб’яднанне па інтарэсах

“ЛЕГА-канструяванне”

1 – 5

Дзяруга Ж.М.

12.20-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Футбол”

5 – 9

Дзігалёў Р.І.

14.15-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“Чароўны куфэрак” 

5 – 10

Чарнушэнка А.В.

10.00

Канцэртная праграма

“Кветкі і песні для любай матулі”

1 – 9

Класныя кіраўнікі

Кішко А.М.

11.00

Агульнашкольны бацькоўскі сход “Сям’я і школа: выхоўваем разам”

бацькі

Кіраўніцтва

Класныя кіраўнікі

12.30

Тэматычныая акцыя “Павіншуем са Святам Вясны”

10

Чарнушэнка А.В.

21.00

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

1 – 11

Педагогі, бацькі

ГУО «Средняя школа №4 г.Червеня» 

Время

Содержание работы

Участники

Ответственные

Место проведения

Объединения по интересам

09.00-

09.35

Объединение по интересам «ЮИД»

5-9 классы

Таболевич В.М.

Внутренний двор

09.40-

10.15

Объединение по интересам «Театральная студия «Первоцвет»

5-6 классы

Таболевич В.М.

Кабинет ритмики

09.00-

09.35

Объединение по интересам

«Психология  на  каждый день»

6 классы

Красногир А.В.

Музейная комната

09.40-

10.15

Объединение по интересам

«Психология  на  каждый день»

5 классы

Красногир А.В.

Музейная комната

10.20-10.55

11.00-11.35

Объединение по интересам

«Психология  на  каждый день»

7 классы

Красногир А.В.

Музейная комната

09.00-

09.35

Объединение по интересам «Волейбол»

8 -10 классы

Морозов А.Н.

Большой спортивный зал

11.00-

11.35-11.40-

12.15

Объединение по интересам «Юные исследователи»

 

4 классы

Бойко А.И.

Кабинет 4 «А» класса

Уроки, факультативные занятия, консультации по учебным предметам

9.00-10.15

Занятия по подготовке к школе

Воспитанники ДДУ

Бойко А.И.

Кабинет 4 «А» класса

9.30-10.40

Занятия по подготовке к школе

Воспитанники ДДУ

Подгайная О.В.

Кабинет 4 «Б» класса

09.00-09.35

 Факультатив «Повторяем математику»

9 классы

Тереш Е.В.

Кабинет 9 «А» класса

09.00-09.35

9.40-10.15

 Факультатив «Повторяем математику»

11 «А» класс

Батурчик  Н.Н.

Кабинет 6 «Б» класса

09.00-09.35

09.40-10.15

10.20-11.15

Трудовое обучение

10 классы

Сармант К. С.

Аейчик Н.В.

Кабинет технического труда, кабинет информатики

11.20-11.55

Факультатив «Художественное точение древесины»

 

9 классы

Сармант К. С.

Кабинет технического труда

10.00-10.35

Факультатив «Повторяем математику»

 

10 классы

Тереш Е.В.

Кабинет 9 «А» класса

12.05-12.40

Факультатив «Обобщающий факультативный курс по истории Беларуси»

11 «Б»

Боровик Н.А.

Кабинет 5 «Б» класса

12.00

12.35

Факультатив «Художественное точение древесины»

9 классы

Сармант К. С.

Кабинет технического труда

Мероприятия

10.00

Репетиция команды КВН

Творческая группа

Таболевич В.М.

Актовый зал

В течение дня

Праздничные мероприятия в классах

2-11 классы

Классные руководители

По классам

10.00

Соревнования по пионерболу в рамках акции «Минщина Спортивная»

6 классы

Морозов П.А.

ГУО «Средняя школа №2 г. Червеня»

В течение дня

Конкурс «Дружим с законом»

8-11 классы

Таболевич В.М., классные руководители

 

В течение дня

Олимпиада по здоровому образу жизни  «Мы за ЗОЖ»

5-7 классы

Таболевич В.М., классные руководители

 

10.00

Творческая акция «Добрадел»

Творческая группа

Новикова-Соколовская Ю.Н.

Кабинет педагога-организатора

12.00

Акция «Забота»

6 «Б»

Классный руководитель

Территория возле памятника Г.Ф.

Барыкину

ДУА “Вучэбна-педагагічны комплекс Новазелянкоўскі

дзіцячы сад-сярэдняя школа”

Назва мерапрыемства

Час і месца правядзення

Адказны

Аб’яднанні па інтарэсах

Аб’яднанне па інтарэсах “Спартыўная змена”

“Верасок”

9.00 -9.45, 10.00-10.45

Спартыўная зала

10.00-10.45 каб пач. класаў

Холад У.В.

 

Калесніковіч В.П.

Агульнашкольныя справы

Конкурс “А – ну, дзяўчынкі”

5-8 клас

10.00

Зыль Г.П.

Дзямахін Я.І.

Дзелавая гульня “Культура ўзаемаадносін паміж хлопчыкамі і дзяўчынкамі”

1-4 класы

10.00

Калесніковіч В.П.

Канцэрт- віншаванне “Песні вясны дзяўчынкам, дзяўчатам, жанчынам!” 1-8 класы, дашкольная група

11.00

Граблюк А.М.

Віншаванне ветэранаў педагагічнай працы з Міжнародным днём 8 сакавіка

1- 8 класы

12.00

Класныя кіраўнікі

1-8 класаў

Государственного учреждения образования

«Средняя школа № 2 г.п. Смиловичи»

Время

Мероприятие

Класс

Ответственные

Место проведения

  1.  

В течение дня

Акция «Собери макулатуру – сбереги дерево»

 

1-11

Классные руководители

 

  1.  

9.00-9.45

 

Факультативное занятие “Повторяем математику”

9

А.М. Ильясевич

Кабинет 8

  1.  

9.00-9.30

9.40-10.10

10.20-10.50

Занятие для детей пятилетнего возраста по подготовке к школе

 

Г.Г. Бурак

Кабинет 23

  1.  

9.00-9.45

9.55-10.40

10.50-11.35

11.45-12.30

Трудовое обучение

11

О.И. Кузнецова,

Е.В. Кулага

Кабинет 7

Кабинет 15

  1.  

9.00-10.00

Консультация для родителей (по запросам законных представителей)

 

А.Н.Канапацкая, С.П.Плахотнюк

Кабинет 2

  1.  

9.55-10.40

Факультативное занятие «Секреты синтаксиса и пунктуации»

9

Е.В.Сидорович

Кабинет 27

  1.  

9.55-10.40

11.00-11.45

 

 

Межшкольное факультативное занятие «Второй иностранный язык»

 

7

С.Т. Жигалко

Кабинет 26

  1.  

10.00

Конкурс рисунков «Пусть живет в этом мире красота»

1-4

Е.Ю.Шатерник, классные руководители

Учебные кабинеты

  1.  

10.00

Спортивный праздник «Нам друг без друга никак нельзя»

5-8

С.И.Коральчук

Спортивный зал

  1.  

10.00

Занятие с элементами тренинга «Умеем противостоять манипуляции и давлению»

8-9

С.П.Плахотнюк

Кабинет 2

  1.  

10.50-11.35

Межшкольное факультативное занятие «Складаны сказ без складанасці»

 

9

Е.Н. Ющенко

Кабинет 25

  1.  

11.00

Школьный этап республиканского конкурса «Лидер года – 2020»

8-10

Н.И.Черник,

 классные руководители

Актовый зал

  1.  

12.00-12.45

 

Объединение по интересам «Эрудит»

7

 

С.П.Плахотнюк

Кабинет 2

  1.  

12.00

Занятие по формированию навыка самовыражения «Я+слово»

7

А.Н.Канапацкая

Кабинет 2

  1.  

12.40-13.25

13.35-14.20

Объединение по интересам «Рукоделие»

 

5-6

Е.В. Кулага

Кабинет 15

  1.  

12.50-13.35

13.40-14.25

Юный экскурсовод

8-9

С.Т. Жигалко

Кабинет 1

  1.  

13.05-13.50

Объединение по интересам «Эрудит»

8

С.П.Плахотнюк

Кабинет 2

  1.  

14.30-15.15

15.25-16.10

Объединение по интересам «Модный силуэт»

 

7-8

Е.В. Кулага

Кабинет 15

  1.  

15.00

Мини-футбол

7-8

С.И. Коральчук

Спортивный зал

  1.  

17.00

Волейбол

8-11

С.И. Коральчук

Спортивный зал

  1.  

20.00-23.00

Дежурство учительско-родительского патруля

 

 

 

А.Н. Канапацкая

Микрорайон школы

ДУА “Гімназія № 1 імя У.А.Караля г.Чэрвеня”

Мерапрыемствы

Час

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

 

Мерапрыемствы

Майстар-клас

 “Святочныя сувеніры”

10.00-11.00

VІІ-VІІІ

 

Лінгвафонны кабінет

Грозная Л.А.

 

Спаборніцтвы па піянерболе “Вясновы праменьчык”

10.00-11.00

V-VІ

 

Спартыўная зала

Кавалёнак А.М.

 

Кансультацыі педагога сацыяльнага для бацькоў і настаўнікаў гімназіі

10.00-12.00

Законныя прадстаўнікі, педагогі

Кабінет педагога сацыяльнага

Яўсейчык Г.У.

 

Заняткі для дашкольнікаў па падрыхтоўцы да першага класа

10.00-11.00

Дашкольнікі

Каб. №3

Сармант І.С.

 

Удзел у спартыўнай эстафеце ў рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”

10.00-11.00

VІІ-VІІІ

 

Сярэдняя школа №2 імя

А.К.Флегантава

г. Чэрвеня

Балоцін А.І.

 

Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патрулявання

20.00-23.00

Педагогі, бацькі

Месцы адпачынку моладзі

Цімашэнка Д.А.

Балоцін А.І.

 

 

Аб’яднанні па інтарэсах

“Эрудыт”

 

12.00-13.35

16.30-18.05

VІ-ХІ

Каб. №6

 

Вабішчэвіч І.І.

 

“Спартыўныя гульні”

14.30-16.05

VII, VIII

Спартыўная зала

Балоцін А.І.

 

“Атлетычная гімнастыка”

16.10-16.55

VIII-ХІ

Спартыўная зала

Балоцін А.І.

 

Факультатывы

“Паўтараем матэматыку”

8.30-12.10

Х, ХI

Каб. №5

Пабойкіна Н.У.

 

                 ДУА “Вучэбна- педагагічны комплекс Хутарскі

                       дзіцячы сад-сярэдняя школа”

 

Час

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

 

Адказныя

Агульнашкольныя мерапрыемствы

9.20-10.05

Арт-выстава “Партрэт мілай Матулі”

1-4-я кл.

клас

Л.Г.Рабцэвіч

 

9.20-10.05

Конкурс на самае арыгінальнае віншаванне “Вясенні спалох”

5-9-я кл.

клас

Е.С.Кракайціс

9.00 -13.00

Экскурсія  ў Абласны цэнтр МНС г.Барысаў

1-10-я кл.

цэнтр МНС г.Барысаў

В.В.Захараў

А.А.Серада

16.00-20.00

Гульнёва-дыскатэчная праграма “Вясенні букет”

6-10-я-кл.

 

актавая зала

В.В.Захараў

Класныя кіраўнікі

Заняткі аб’яднанняў па інтарэсах

 

10.15-11.00

 

“Шахматны свет”

 

па спісе

клас

 

А.С.Няхай

 

10.15-11.55

 

“Вясёлыя ноткі”

 

па спісе

кабінет

 

Л.У.Кульман

10.15-11.55

“Мастацкая апрацоўка драўніны”

са спісе

майстэрня

В.С.Шумко

14.00-16.00

Кансультацыя педагога сацыяльнага

па запытах бацькоў

настаўніцкая

М.М.Зянькевіч